Chevrolet Silverado 3500 HD aracınızda en iyi gaz tepkimesi


Chevrolet Silverado 3500 HD 6.6L Gas V8 bir araca sahipseniz, gaz pedalınızdaki rahatsız edici gecikmenin farkındasınızdır. Chevrolet Silverado 3500 HD, araçlarını üretirken araba kullanmaya yeni başlayan ya da ileri yaşlardaki müşterilerini de düşünerek, gaz pedalına bir gecikme süresi ekliyor. Gaz pedalına eklenen bu gecikme yüzünden Chevrolet Silverado 3500 HD kullanıcıları, araçlarının motor gücünü daha düşük ve araçlarını çok daha hantal hissediyorlar. Üstelik gaz pedalınıza ne kadar basarsanız basın, başka bir deyişle ne kadar "dipgaz" yaparsanız yapın bu gecikme sürelerine bağlı kalıyorsunuz. Pedal Commander ise bu gecikme süresini tamamen sizin kontrolünüze bırakır. 4 farklı mod ve 36 farklı hassas ayarı sayesinde aracınızın ne kadar seri olacağına siz karar verirsiniz. Pedal Commander Chevrolet Silverado 3500 HD 4th Gen. 2020 ve sonrası 6.6L Gas V8 İçin Gaz Tepkime Cihazı PC77

Pedal Commander Chevrolet Silverado 3500 HD 4th Gen. 2020 ve sonrası 6.6L Gas V8 İçin Gaz Tepkime Cihazı PC77

 • ₺3.650,00

PC77 Socket Uyumlu diğer Chevrolet Silverado 3500 HD modelleri :

Pedal Commander Chevrolet Silverado 3500 HD 4th Gen. 2020 ve sonrası 6.6L Gas V8 İçin Gaz Tepkime Cihazı PC77 Neden Almalısınız ?

 • Chevrolet Silverado 3500 HD 6.6L Gas V8 aracınızdaki can sıkıcı gaz tepkimesi gecikmesini ortadan kaldırırsınız.
 • Aracınız rampalarda dahi çok seri hızlanır.
 • Chevrolet Silverado 3500 HD aracınızla alacağınız gaz tepkimesi ile sollamalarda çok daha güvenli hissedersiniz.
 • Yazın, Chevrolet Silverado 3500 HD 4th Gen. 2020 ve sonrası aracınızda klima açsanız dahi performans kaybı yaşamazsınız
 • Chevrolet Silverado 3500 HD aracınızla seyahatlerinizde çok daha seri ve çok daha keyifli sürüş elde edersiniz.
 • Cihazı bluetooth ile cep talefonunuza bağlar, 4 farklı modu ve 36 farklı hassas ayarı ile gaz tepkimenizi her an istediğiniz ayarda tutarsınız.
 • Birkaç dakika içinde kendiniz montajını yapabilirsiniz.
 • 14 gün koşulsuz iade garantisi ile Pedal Commander'a memnuniyet garantisi ile sahip olursunuz.
 • Pedal Commander 2 yıl ürün, 10 yıl yedek parça garantilidir..

Chevrolet Silverado 3500 HD Aracınıza Pedal Commander PC07 Montajını Nasıl Yaparsınız?

Chevrolet Silverado 3500 HD 4th Gen. 2020 ve sonrası aracınıza Pedal Commander PC07 montajını 3 adımda evde kendiniz birkaç dakika içinde yapabilirsiniz. Bunun için cihaz ile birlikte gelen kullanım kılavuzundan ve yandaki videodan yararlanabilirsiniz.

Dünyanın en çok satan ve Uluslararası SEMA Fuarında 3 kez üst üste ödül alan ilk Türk Markası olan Pedal Commander ile Chevrolet Silverado 3500 HD aracınızı çok daha seri ve keyifli hale getirin.

Pedal Commander Nedir?
Gaz Tepkime Sihirbazı - Performans Ürünü

 

Pedal Commander, gaz pedalındaki gecikmeleri ortadan kaldırır. Araçlar genel sürücü düzeyine yönelik olarak ve standart koşullara uyum sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Pedal Commander ise, gaz kelebeği kontrolü yazılımını değiştirmek suretiyle kelebeğin tepki vermesini en mükemmel hale getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri giderir. Bu durum bazı araçlar için gereklilik arz ederken bazıları için ise konfor unsurudur.
 • Gecikmeleri KaldırırElektronik gaz pedal sisteminin dezavantajından aracınızı kurtarır, motorunuzun çok daha hızlı tepki vermesini sağlar.
 • Araca Özel ProgramlamaAracınızın marka, model, motor, şanzıman ve yakıt tipine göre özel olarak yazılım uygulanarak tam verim almanızı sağlar.
 • Kullanıcı Dostu ArayüzPedal Commander 4 ayrı ana mod ile hizmet sunar: Eco, City, Sport ve Sport+. Her mod kendi içerisinde 8 ince ayar özelliğine sahiptir.
 • Kolay Tak ve Çalıştır Kurulum10 dakika içerisinde hızlı ve kolay kurulum aracılığıyla kendiniz rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
 • En Üst Kalite3M yapışkan tutucu, eş zamanlı aktarım için yüksek performans işlemci, tamamen orijinal bağlantı bileşenleri sizlerle.
 • 2 Yıl Ürün GarantisiPedal Commander en üst düzey ürün kalitesine sahiptir. Ürün ile ilgili %100 geri iade ve tam ürün değişimi garantisi mevcuttur.

 

Pedal Commander Modları

Eco(Güvenli mod)

Aracınızın gaz tepkisini dilediğiniz oranda, aracın standart halinden daha aşağıya çeker.

Şehir(Şehir Modu)

Şehir trafiği gibi yoğun ama seri sürüş istediğiniz noktalarda aracınızın gaz tepkisini arttırır.

Sport(Spor Modu)

Daha seri, rekabet modu olarak nitelendirilebilir, şehirler arası sürüş için tavsiye edilir.

Sport+(Yarış Modu)

Genellikle uzun yolda kullanılır, aracınızın tüm gücü, maksimum gaz tepkisine ayarlanmıştır.

Ortaklık Programımıza Katılmak İster misiniz?