Pedal Commander Nedir ?

Gaz Tepkime Sihirbazı - Performans Ürünü

 

Pedal Commander, gaz pedalındaki gecikmeleri ortadan kaldırır. Araçlar genel sürücü düzeyine yönelik olarak ve standart koşullara uyum sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Pedal Commander ise, gaz kelebeği kontrolü yazılımını değiştirmek suretiyle kelebeğin tepki vermesini en mükemmel hale getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri giderir. Bu durum bazı araçlar için gereklilik arz ederken bazıları için ise konfor unsurudur.
 • Gecikmeleri KaldırırElektronik gaz pedal sisteminin dezavantajından aracınızı kurtarır, motorunuzun çok daha hızlı tepki vermesini sağlar.
 • Araca Özel ProgramlamaAracınızın marka, model, motor, şanzıman ve yakıt tipine göre özel olarak yazılım uygulanarak tam verim almanızı sağlar.
 • Kullanıcı Dostu ArayüzPedal Commander 4 ayrı ana mod ile hizmet sunar: Eco, City, Sport ve Sport+. Her mod kendi içerisinde 8 ince ayar özelliğine sahiptir.
 • Kolay Tak ve Çalıştır Kurulum10 dakika içerisinde hızlı ve kolay kurulum aracılığıyla kendiniz rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
 • En Üst Kalite3M yapışkan tutucu, eş zamanlı aktarım için yüksek performans işlemci, tamamen orijinal bağlantı bileşenleri sizlerle.
 • 2 Yıl Ürün GarantisiPedal Commander en üst düzey ürün kalitesine sahiptir. Ürün ile ilgili %100 geri iade ve tam ürün değişimi garantisi mevcuttur.

 

 • Eco(Güvenli Mod)
  Aracınızın gaz tepkisini dilediğiniz oranda, aracın standart halinden daha aşağıya çeker.
 • City(Şehir Modu)
  Şehir trafiği gibi yoğun ama seri sürüş istediğiniz noktalarda aracınızın gaz tepkisini arttırır.
 • Sport(Spor Modu)
  Daha seri, rekabet modu olarak nitelendirilebilir, şehirler arası sürüş için tavsiye edilir.
 • Sport+ (Yarış Modu)
  Genellikle uzun yolda kullanılır, aracınızın tüm gücü, maksimum gaz tepkisine ayarlanmıştır.

 

 

 

Pedal Commander Kutu


PEDAL COMMANDER;
 

– Daha keyifli bir sürüş, gecikmesiz keskin hızlanma sağlar.
– Artmış gaz tepkileri enjekte edilen yakıt miktarını artırmaz.
– Egzos gaz sıcaklığına etki etmediği için dizel araçlarda emisyon seviyesini yükseltmez.

 

Pedal Commander ve Chiptuning Arasındaki Fark Nedir?

Pedal Commander ile Chiptuning, yazılım uygulamaları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar maddeler halinde listelenmiştir;


 1. Pedal Commander, aracın motoruna kesinlikle hiçbir müdahalede bulunmaz.

 2. Pedal Commander, aracın orjinalliğini bozmaz ve garanti dışı bırakmaz.

 3. Pedal Commander, aracınızın yakıt haritasına müdahale etmez.

 4. Pedal Commander, aracınızın turbosuna ve beynine kesinlikle müdahalede bulunmaz. 

 5. Pedal Commander, güç artışı ve beygir artışı yapmaz


Gaz Tepki Gecikmesi Nedir?


Gaz tepkime gecikmesi, yeni ehliyetini almış bir kullanıcıyı veya yaşlı bir kullanıcıyı örnek alarak otomobil üreticilerinin araçlara uygulamış olduğu bir nevi güvenlik donanımıdır. Gaz pedalına kim basarsa bassın aynı tepkiyi alması, otomobili daha güvenli ve konforlu kılar. 

Pedal Commander, bu gecikmeleri yok eder ve aracınızın gazına bastığınız an direkt olarak tepki almanızı sağlar. Ayrıca yokuşlarda ve klima açtıktan sonra yaşanılan vites düşürme probleminin tamamen önüne geçer.

Pedal Commander, genellikle 2000 model ve üzeri araçlara uygulama yapılır. Bunun sebebi 2000 sonrası otomobillerin elektronik gaz pedalı sistemine geçmesidir. Telli gaz pedalları için Pedal Commander etkili değildir.


Gaz Pedal Tepkime Hızlandırıcı Nedir? Gaz Tepkisi Arttırıcı ile Hızlandırıcı Arasındaki Fark Nedir?


Gaz pedal tepkime hızlandırıcı veya gaz tepkisi arttırıcı aynı işleve aittir. Bu cihazlar, aracın beynine zarar vermeden sadece gaz pedalı ile boğaz kelebeği arasında çalışır. İyi bir gaz tepkime cihazı, araç performansını olumlu yönde etkiler. 

Pedal Commander, kendi içerisinde bulunan modları ile sürüş keyfinizi ikiye katlayacaktır. Yazılım olmadığı için aracın beynine zarar vermez, muayenede engel değildir. 


Araç Yokuşta Gaz Yemiyor, Pedal Commander Bunu Çözer Mi?


Pedal Commander, sürücülerin dört ayrı program ile sürüş kalitesini yükseltir. Bu programların üç (3) tanesi tepkiyi arttırırken bir (1) tanesi ekonomi yapmaya yardımcı olur. Her program kendi içerisinde dokuz (9) ayrı seviyede çalışır. Toplamda ise 36 ayrı kademede ayar yapılabilmektedir. Bu program sayesinde araç sürüş kalitesi Pedal Commander ile daha keyifli olmaktadır. Pedal Commander Yorum ve Şikayetleri


Pedal Commander, Pedal Commander, SEMA Ödülü sahibi olup CE, TUV, E24, ISO 9001 ve ISO 140001 sertifikalarına sahiptir. Başka bir deyişle, aracınız için en güvenilir gaz tepkisi kontrolörlerinden biriyiz. Ayrıca Pedal Commander, uluslararası SEMA otomobil fuarı ödülünü dört kez üst üste kazanmış tek Türk firması olarak tarihe geçmiştir. Dünya çapında gaz tepkime cihazı denilince akla ilk gelen Pedal Commander, bu kalitesini müşteri yorumlarına da yansıtmaktadır. Pedal Commander Şikâyet konularını en hızlı şekilde çözen, müşteri memnuniyetini ve sürüş güvenliğini ilke edinen dünya çapında bir markadır. Pedal Commander müşteri yorumlarını sosyal medya hesaplarından siz de takip edebilirsiniz. 

Pedal Commander Aracın Garantisini Bozar Mı?


Pedal Commander, aracınızın motoruna ve beynine herhangi bir müdahalesi bulunmadığından dolayı aracınızı garanti ve muayene kapsamından kesinlikle çıkartmayacaktır. Pedal Commander uygulaması direkt olarak gaz pedalı üzerinden yapılan işlem olmak ile beraber, aracınızın turbosuna ve beynine kesinlikle müdahalede bulunmayacaktır. Pedal Commander, 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl teknik destek yedek parça garantisi ile satılmaktadır. Ayrıca 14 gün koşulsuz iade kapsamında Pedal Commander, ürünün arkasında duruşunu ortalama 6-7 senedir korumaktadır.


Pedal Commander Hangi Araçlara Takılır?

 

Pedal Commander, elektronik gaz pedalı sistemi kullanılan araç gruplarına uygulama yapılabilmektedir.  


Ortaklık Programımıza Katılmak İster misiniz?